Duben 2010Judaism Discovered:

14. dubna 2010 v 15:05 Text

Judaism Discovered: A Study of the Anti-Biblical Religion of Racism, Self-Worship, Superstition and Deceit (Hardcover)

Mossad

14. dubna 2010 v 14:54 Video

V Izraeli boli zatknutí podvodníci, ktorí obchodovali s ľudskými orgánmi

14. dubna 2010 v 14:53 Text
V Izraeli bola zlikvidovaná skupina podvodníkov, ktorá obchodovala s ľudskými
orgánmi. Ako dnes (8. 4. 2010) oznámilo izraelské rádio, súd v Nazarete dal do
vyšetrovacej väzby skupinu 6 podozrivých, medzi ktorými je bývalý generál a dvaja
advokáti. Podľa údajov polície, vyslúžilý brigádny generál Meir Zamir bol členom
skupiny podvodníkov, ktorí chudobnejších Izraelčanov podnecovali k predaju svojich
telesných orgánov a posielali ich na dané operácie "do radu krajín Ázie a Východnej
Európy". Darcovia podpisovali nepravdivé vyhlásenie, že sú príbuznými prijímateľov
orgánov, no po návrate do Izraela miesto sľubovaných desiatok tisícov dolárov v
lepšom prípade dostávali len niekoľko sto dolárov. Pritom oklamaní ľudia nemali
nijaké lekárske dokumenty, potvrdzujúce darcovstvo, no títo podnikatelia dostávali
od súkromných klientov do 120 000 dolárov za každú darovanú obličku. V izraelskej
spoločnosti osobitný ohlas vyvolala skutočnosť, že medzi zatknutými je "hrdina
Armády obrany Izraela". Generál Zamir bol v období vojny 1973 vyznamený odznakom "Za
odvahu". No napriek tomu vyšetrovacie orgány už oznámili, že pri vyšetrovaní toho
zločinu nemajú v úmysle robiť ústupky pre bývalé zásluhy podozrivých. Podľa údajov
polície "v najbližšej dobe budú nasledovať ďalšie zatknutia" oznamuje ITAR-TASS.

FBI o izraelské lobby: Aktivity, které podkopaly vládu zákona a moc vlády

14. dubna 2010 v 14:53 Text
WASHINGTON - Na internetu byly zpřístupněny odtajněné dokumenty, které obsahují podrobnosti o vyšetřování FBI, jež bylo zaměřeno na Americko-izraelský výbor pro veřejné záležitosti (AIPAC - American Israel Public Affairs Committee). AIPAC byl vyšetřován poté, co se objevily a začaly obíhat utajované vládní informace, jež byly v přísném utajení získány americkými průmyslovými firmami a odobry, které nesouhlasí s návrhy ekonomických zákonů, které prosazuje AIPAC.
Byl uvolněno 50 dokumentů ve formátu PDF včetně:
Zprávy FBI o izraelských tajných dokumentech, jež "zpochybňují" autoritu presidenta Spojených států, a které kolují Kongresem.
Zprávy americké Komise pro mezinárodní obchod (US International Trade Commission) o tom, že si AIPAC a izraelští zpravodajci "uzurpovali" pravomoci americké vlády, a že jednomu z důstojníků izraelské rozvědky poskytla AIPAC krytí  tím, že ho zaměstnala.
Interní kárné řízení federálního Ministerstva spravedlnosti ve věci "rozkrádání vládního majetku".
Nařízení ředitele FBI, aby jeho washingtonská pobočka věnovala tu nejvyšší pozornost vyšetřování AIPAC poté, co byl bezpečnostním kamerovým systémem zachycen izraelský špión Jonathan Pollard při krádeži utajovaných informací obranného charakteru.
Rozhovor zvláštního agenta FBI s izraelským ministrem hospodářství Danem Halpernem, který uplatňoval diplomatickou imunitu. Halpern připustil, že se tajné americké dokumenty dostávají do AIPAC, ale odmítl jmenovat svůj zdroj.
Výslech bývalého ředitele AIPAC pro legislativní záležitosti  zvláštním agentem FBI, v němž přiznal, jak udělal kopie utajovaných dokumentů za účelem jejich použití pro lobbování AIPAC poté, co mu bylo americkou vládou nařízeno je vrátit.
Výslechy klíčových zaměstnaců AIPAC, kteří byli zapleteni do manipulace s utajovanými americkými vládními informacemi (úplný seznam)
Podle šéfa vyšetřovatelů Granta F. Smithe tyto nově uvolněné dokumenty ukazují překvapivě nový pohled na aktivity AIPAC ve Spojených státech. "Tyto dokumenty, poprvé vystavené na internetu, odkrývají aktivity, jež podkopaly vládu zákona a moc vlády. Způsobily ohromné škody americkému hospodářství a dělnictvu. Vybízíme všechny Američany, které to znepokojuje, aby pečlivě vyhodnotili a promysleli souvislosti těchto dokumentů, které pocházejí z FBI a uvolněných Archivů izraelské lobby."
Archivy izraelské lobby jsou součástí Institutu pro výzkum blízkovýchodní politiky (Institute for Research: Middle Eastern Policy - IRmep) ve Washingtonu. Archiv digitalizuje odtajněné dokumenty, které získal díky Zákonu o svobodném přístupu k informacím právním vynucením, hospodářským, diplomatickým a zpravodajským úsilím. IRmep je federální vládou založená nezisková organizace, která zkoumá, jak se utváří americká politika na Blízkém a Středním východě.


Karnej Šomron: Zatknutý 96 ročný pedofil, ktorý znásilnil desiatky žiačok

14. dubna 2010 v 14:52 Text
Ako oznamuje ITV, bývalý aktivista sionistického podzemia Lechi a vysoký dôstojník izraelskej armády 96 ročný Josef Fišel, sa priznal k tomu, že znásilnil desiatky 8 až 14 ročných dievčat. Fišel, ktorý žije na území osady Karnej Šomron na Západnom brehu, získaval svoje obete na pohlavný styk, sľubujúc im štedro zaplatiť za preukázané služby. O zločinoch starca sa dozvedeli sociálni pracovníci, ktorí obvinili podozrivého v protizákonnom konaní sexuálneho charakteru k maloletým. Po tom, ako Fišel odmietol vznesené obvinenia, tí sa obrátili na políciu. Na výsluchu sa muž priznal k inkriminovaných zločinom. Lehota predbežnej väzby prestarnutého
násilníka sa predĺžila na 4 dni.
http://nashe.orbita.co.il/blogs/events/11294/